Działamy legalnie
Posiadamy wpis do Rejestru Działalności w Zakresie Walut Wirtualnych prowadzonego przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, pod numerem RDWW-111.
Kontakt Baza wiedzy Aktualności Kursy kryptowalut Tokeny ANTS
Zaloguj się Załóż konto
Witaj
Tokeny ANTS
O nas Biuro prasowe Do pobrania Otwórz kantor z nami Kariera Kryptowaluty TV
Kantory stacjonarne Portfel inwestycyjny Bon kantorowy Kupno kryptowalut Sprzedaż kryptowalut
Kursy kryptowalut Aktualności Baza wiedzy Kontakt
Home / Zacznij z nami bez ryzyka i zainwestuj w Bitcoina wróć do listy

Zacznij z nami bez ryzyka i zainwestuj w Bitcoina

Decydujesz się na pierwszą inwestycję w kryptowaluty. Wybierasz Bitcoina ze względu na jego ugruntowaną pozycję rynkową. Wiesz również, że przewidzenie wzrostu lub spadku kursu raczej nie jest możliwe. Po kilku tygodniach cena BTC spada na tyle, że trudno mówić o odrobieniu straty w szybkim terminie. W świecie idealnym każdy chciałby odzyskać pieniądze od razu. Kantor Kryptowaluty.pl umożliwia to, biorąc na siebie ryzyko i wyrównując potencjalną stratę.

“Zacznij z nami bez ryzyka” – to hasło przewodnie akcji skierowanej do początkujących inwestorów kryptowalutowych. Ma ona udowodnić, że ryzyka dla tej klasy aktywów można skutecznie zminimalizować. W tym przypadku z pomocą zespołu Kryptowaluty.pl. Użytkownicy przystępujący do programu zyskują bowiem gwarancję, że w razie spadku notowań Bitcoina kantor pokryje ewentualną stratę z własnej kieszeni.

– Pomysł jest banalnie prosty, a jednocześnie innowacyjny, ponieważ to pierwsza tego typu inicjatywa na polskim rynku. Poprzez gwarancję zwrotu części lub nawet wszystkich zainwestowanych pieniędzy chcemy odczarować wizerunek branży, która w oczach opinii publicznej często jest postrzegana jako ryzykowna. Bierzemy więc ryzyko na siebie, aby nasi klienci mogli się pozbyć strachu przed zainwestowaniem w Bitcoina – tłumaczy Artur Sikora z Kryptowaluty.pl, pomysłodawca akcji.

Krótką animację prezentującą jej szczegóły można obejrzeć poniżej:

 

Kto nie ryzykuje, ten… pije szampana!

Promocja zacznie obowiązywać od 8 września 2022 roku. Aby z niej skorzystać, należy zweryfikować konto w kantorze Kryptowaluty.pl oraz przeznaczyć na zakup Bitcoina minimum 100 zł. – Jeśli w ciągu 30 dni od daty zakupu cena tej kryptowaluty spadnie, a klient zechce sprzedać BTC, wówczas wyrównamy całą stratę albo jej część – tłumaczy Artur Sikora.

Oznacza to, że przy zakupie 100 zł i ewentualnym spadku notowań o połowę użytkownik odzyskuje 50 zł, czyli wychodzi na “zero”. Akcja dotyczy wyłącznie pieniędzy wykorzystanych do zakupu Bitcoina w ramach jednej transakcji. Inicjatywa “Zacznij z nami bez ryzyka” potrwa do odwołania. Regulamin akcji znajduje się pod tym linkiem.