Działamy legalnie
Posiadamy wpis do Rejestru Działalności w Zakresie Walut Wirtualnych prowadzonego przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, pod numerem RDWW-111.
Kontakt Baza wiedzy Aktualności Kursy kryptowalut Tokeny ANTS
Zaloguj się Załóż konto
Witaj
Tokeny ANTS
O nas Biuro prasowe Do pobrania Otwórz kantor z nami Kariera Kryptowaluty TV
Kantory stacjonarne Portfel inwestycyjny Bon kantorowy Kupno kryptowalut Sprzedaż kryptowalut
Kursy kryptowalut Aktualności Baza wiedzy Kontakt
Home / Kanga Exchange na pokładzie Kryptowaluty.pl. Setki kantorów stacjonarnych w całej Polsce wróć do listy

Kanga Exchange na pokładzie Kryptowaluty.pl. Setki kantorów stacjonarnych w całej Polsce

Od marca inwestorzy korzystający z usług kantoru Kryptowaluty.pl mogą sprzedawać oraz kupować aktywa cyfrowe nie tylko w sieci. Nawiązaliśmy bowiem długoterminową współpracę z Kanga Exchange w zakresie stacjonarnej wymiany walut wirtualnych. Klienci mogą dokonywać szybkich i bezpiecznych transakcji od ręki, po atrakcyjnym kursie.

W marcu 2022 roku podpisaliśmy długoterminową umowę z Kanga Exchange – operatorem ponad 200 punktów stacjonarnych, które oferują sprzedaż i zakup kryptowalut za złotówki. Teraz wszyscy klienci kantoru Kryptowaluty.pl mają możliwość wymiany walut cyfrowych na gotówkę i vice versa. Zrobią to w placówkach partnerskich Kanga Exchange, które znajdą w Polsce i za granicą (mapa kantorów stacjonarnych), a także korzystając z usług społeczności Kanga Local. To ponad 230 użytkowników, za których pośrednictwem również można kupić i sprzedać kryptowaluty.

– Na fali rosnącego zainteresowania branżą kryptowalut chcemy umożliwić ich wymianę bezpośrednio na gotówkę, omijając pośredników oraz inne czasochłonne procedury. Dzięki współpracy z Kanga Exchange wszyscy klienci Kryptowaluty.pl, niezależnie od miejsca zamieszkania, mogą szybko i bezpiecznie spieniężyć swoje aktywa cyfrowe po jednym z najniższych kursów na rynku – mówi Daniel Gos, prezes spółki Neosell, właściciela marki Kryptowaluty.pl.

Aby dokonać sprzedaży wybranej kryptowaluty, klient musi wygenerować jednorazowy adres w zakładce “Bon kryptowalutowy” na stronie Kryptowaluty.pl i wpłacić taką ilość waluty cyfrowej, jaką chce wymienić. Następnie należy zapisać wygenerowany kod i PIN, po czym udać się wybranego do kantoru. Pracownik poprosi o wygenerowany bon, po czym potwierdzi transakcję i wypłaci gotówkę. Proste!

O Kanga Exchange

Kanga Exchange to polski fintech, który na rynku kryptowalut funkcjonuje od 2018 roku. Początkowo Kanga działała jako giełda, jednak dziś jej klienci mogą korzystać również z takich usług jak wymiana kryptowalut w kilkuset stacjonarnych punktach czy zarządzanie aktywami cyfrowymi w portfelu wirtualnym. Portfolio usług Kanga Exchange zawiera także bramkę płatniczą Kanga Pay, system Proof-of-Stake, a także kartę stworzoną we współpracy z Mastercard® i ZEN.COM.

Firma ma na swojej platformie około 200 kryptowalut i tokenów – zarówno te najpopularniejsze (Bitcoin, Ethereum czy USDT), jak i mniej znane (FAME, DOME czy NAKA). Klienci mogą także zakupić tokeny wyemitowane przez giełdę Kanga Exchange. Jednostki Omega Stablecoin (OMEGA) są dostępne w równowartości 5 walut: polskiego złotego (oPLN), euro (oEUR), dolara amerykańskiego (oUSD), funta brytyjskiego (oGBP) i dirhama (oAED).