Działamy legalnie
Posiadamy wpis do Rejestru Działalności w Zakresie Walut Wirtualnych prowadzonego przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, pod numerem RDWW-111.
Kontakt Baza wiedzy Aktualności Kursy kryptowalut Tokeny ANTS
Zaloguj się Załóż konto
Witaj
Tokeny ANTS
O nas Biuro prasowe Do pobrania Otwórz kantor z nami Kariera Kryptowaluty TV
Kantory stacjonarne Portfel inwestycyjny Bon kantorowy Kupno kryptowalut Sprzedaż kryptowalut
Kursy kryptowalut Aktualności Baza wiedzy Kontakt
Home / Uczestniczymy w CryptoVerse Expo #2 Poland. Spotkanie z branżą blockchain 9 września 2022 roku! wróć do listy

Uczestniczymy w CryptoVerse Expo #2 Poland. Spotkanie z branżą blockchain 9 września 2022 roku!

Ponad 60 mówców z branży blockchain, blisko 50 wystąpień oraz 11 godzin, które dostarczą solidnej dawki wiedzy o trendach w świecie cyfrowych aktywów! Zespół Kryptowaluty.pl bierze udział w 2. edycji CryptoVerse Expo i zostaje partnerem medialnym konferencji. Rejestracja potrwa do 8 września. Wstęp jest bezpłatny.

Już 9 września 2022 roku w warszawskiej Kinotece Pałacu Kultury i Nauki (PKiN) odbędzie się druga edycja konferencji CryptoVerse Expo. Wydarzenie to zgromadzi entuzjastów i przedstawicieli projektów powiązanych ze światem blockchain i kryptowalut. W trakcie konferencji uczestnicy wezmą udział w prelekcjach i debatach oraz spotkają się z ekspertami branży cyfrowych aktywów.

CryptoVerse Expo #2 Poland

CryptoVerse Expo to konferencja i targi, podczas których każdy uczestnik będzie miał okazję spotkać się z przedstawicielami zarówno polskiej, jak i zagranicznej branży blockchain. To także okazja do nawiązania kontaktów i zdobycia wiedzy od deweloperów projektów i pasjonatów branży.

Doświadczenia zdobyte z poprzedniej edycji CryptoVerse wykazały duże zainteresowanie ze strony wystawców i projektów z branży blockchain. Społeczność spopularyzowała wydarzenie, co dało organizatorom podstawę do jego cyklicznego prowadzenia. Tegoroczna edycja będzie wydarzeniem międzynarodowym, gdyż jedna z sal w warszawskiej Kinotece będzie zarezerwowana tylko na wykłady w języku angielskim.

Mocny akcent startupowy

Tegoroczna edycja CryptoVerse Expo będzie się różnić od poprzedniej dzięki Startup Pitching Contest dla projektów blockchain. Zwieńczeniem wydarzenia będzie after party, podczas którego będzie można spotkać ludzi z branży i porozmawiać w miłej atmosferze.

Zapisy na wydarzenie potrwają do 8 września. Zarejestrować się można na oficjalnej stronie www.cryptoverseexpo.com. Wstęp jest bezpłatny.