Działamy legalnie
Posiadamy wpis do Rejestru Działalności w Zakresie Walut Wirtualnych prowadzonego przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, pod numerem RDWW-111.
Kontakt Baza wiedzy Aktualności Kursy kryptowalut Tokeny ANTS
Zaloguj się Załóż konto
Witaj
Tokeny ANTS
O nas Biuro prasowe Do pobrania Otwórz kantor z nami Kariera Kryptowaluty TV
Kantory stacjonarne Portfel inwestycyjny Bon kantorowy Kupno kryptowalut Sprzedaż kryptowalut
Kursy kryptowalut Aktualności Baza wiedzy Kontakt
Home / Tokeny Krypton (ANTS)

Tokeny Krypton (ANTS)

Krypton Exchange Coin (ANTS) jest tokenem użytkowym będącym środkiem płatniczym za prowizje transakcyjne w kantorze Kryptowaluty.pl. Krypton jest także tokenem RFI czyli nagradzającym posiadaczy dywidendą za każdą transakcję jaka jest wykonana w w tej kryptowalucie.

Krypton przyjął nazwę ANTS – krypton to pierwiastek KR o liczbie atomowej 36 i jest tokenem sieci Binance Smart Chain BSC.

Mechanizm RFI

Mechanizmy Reflections jest zaprogramowany w inteligentnym kontrakcie, który automatycznie rozdziela zarobione na prowizjach tokeny pomiędzy portfele posiadaczy Kryptona. Technologia Blockchain sprawia, że proces ten jest błyskawiczny, jawny, przejrzysty i publicznie kontrolowany. 

Token refleksyjny RFI to łatwy sposób na uzyskanie pasywnego dochodu. Mechanizm działania jest zaprogramowany w smartcontracie tak by rozdzielać zyski z każdej transakcji pomiędzy posiadaczy Kryptona. Sama idea RFI  to kolejna forma zarabiania pasywnego pośród modeli  inwestycyjnych DeFi, takich jak staking i yield farming z tą różnicą, że tokeny refleksyjne wypłacają ich posiadaczom zarobki bez konieczności przenoszenia tokenów, zamrażania ich, zapisywania się do puli stakingowej, claimingu, a nawet sprawdzania portfela kryptowalutowego. Wszystko dzieje się automatycznie i w sposób zdecentralizowany.

Od każdej transakcji sprzedaży tokenów Krypton jest pobierana opłata 5%  która jest rozdzielana proporcjonalnie pomiędzy posiadaczy tokenów w zależności od wielkości ich udziałów czyli liczby tokenów na adresie portfela.

Cena

Mechanizm uwalniania kolejnych pul tokenów jest tak zaprojektowany, aby wraz przeniesieniem ich do portfela podażowego cena w kantorze się podwajała. Początkowo 1ANTS będzie miał cenę 1pln, po uwolnieniu ostatniej puli 1ANTS = 32pln.

Całkowita ilość tokenów to 36 mln, każda transza to 6 mln tokenów, które zasilą portfel podażowy. To z niego tokeny trafią do obsługi opłat kantorowych oraz na potrzeby rynku wtórnego. Przewidujemy stały popyt z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na usługi, zarobkowy charakter RFI oraz perspektywę wzrostu wartości z każdą uwolnioną pulą. 
Wcześni inwestorzy mają uprzywilejowaną pozycję mogąc nabyć tokeny za ułamek prognozowanej ceny.

Jak kupić tokeny ANTS?

Informację podamy wkrótce.