Działamy legalnie
Posiadamy wpis do Rejestru Działalności w Zakresie Walut Wirtualnych prowadzonego przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, pod numerem RDWW-111.
Kontakt Baza wiedzy Aktualności Kursy kryptowalut Tokeny ANTS
Zaloguj się Załóż konto
Witaj
Tokeny ANTS
O nas Biuro prasowe Do pobrania Otwórz kantor z nami Kariera Kryptowaluty TV
Kantory stacjonarne Portfel inwestycyjny Bon kantorowy Kupno kryptowalut Sprzedaż kryptowalut
Kursy kryptowalut Aktualności Baza wiedzy Kontakt
Home / Powitajcie Krypton Exchange Coin (ANTS) – token użytkowy kantoru Kryptowaluty.pl wróć do listy

Powitajcie Krypton Exchange Coin (ANTS) – token użytkowy kantoru Kryptowaluty.pl

To już dziś! Światło dzienne ujrzał token ANTS, oficjalnie znany jako Krypton Exchange Coin. Od ponad pół roku zespół kantoru Kryptowaluty.pl intensywni pracował, aby udostępnić token ANTS inwestorom na polskim rynku. Dlaczego jest to jeden z najlepiej rokujących projektów blockchain na polskim rynku? Przeczytaj w dalszej części artykułu.

Krypton Exchange Coin, czyli token ANTS, jest tokenem użytkowym kantoru Kryptowaluty.pl. Od dziś klienci kantoru – wiedząc o tym lub nie – wykorzystują token ANTS jako środek płatniczy za prowizje od transakcji i usług w kantorze.

Na podobnej zasadzie działa token Binance Coin, czyli czwarta najwyżej wyceniana przez rynek kryptowaluta. Pierwsza emisja tokenu BNB odbyła się w lipcu 2017 roku, a jego cena wynosiła wtedy 10 centów. W grudniu 2021 roku za jednostkę Binance Coin trzeba było zapłacić blisko 600 dolarów. O jak dużym wzroście mówimy? Ponad 6 tys. proc. w niecałe 4 lata!

Jednak prawdziwie wyjątkowym token ANTS czyni mechanizm Reflect Finance (RFI). To właśnie RFI pozwala posiadaczom Kryptona zdobywać nagrody w sposób pasywny, a ich wielkość zależy od liczby tokenów ANTS w portfelu.

Więcej na temat ANTS możecie się dowiedzieć na stronie: www.kryptowaluty.pl/krypton.

Jak można wykorzystać token ANTS?

Polscy i zagraniczni inwestorzy już niebawem spotkają token ANTS nie tylko na platformie Kryptowaluty.pl, ale także na wielu zdecentralizowanych giełdach. Krypto inwestorzy posiadający token ANTS będą mogli wykorzystać go jako:

Dlaczego warto obserwować los tokena ANTS?

Przede wszystkim kluczowa jest kwestia popytu. Przewidujemy falę rosnącego zainteresowania tokenem ANTS z uwagi na szybki rozwój usług kantoru, możliwość uzyskiwania pasywnych profitów oraz atrakcyjną perspektywę udziału w realnym polskim projekcie kryptowalutowym.

Po drugie, dla inwestorów szczególnie atrakcyjny będzie globalny zasięg tokena ANTS. Nieustannie rozwijamy projekt, który już niebawem wypłynie na szerokie, międzynarodowe wody. Wraz z ekspansją zagraniczną kantoru Kryptowaluty.pl token ANTS wkroczy na globalne rynki, dzięki czemu będziemy mieli bezpośrednie dotarcie do inwestorów z całego świata.

I wreszcie jeden z kluczowych argumentów – mechanizm RFI. Każda transakcja z wykorzystaniem tokena ANTS wiąże się z 5-procentową prowizją dla osoby wysyłającej kryptowalutę. Wszystkie operacje sprzedaży czy transferu zwiększają pulę tokenów przeznaczoną do podziału między posiadaczami ANTS.

Token ANTS a mechanizm Reflect Finance (RFI)

Z każdej transakcji w kantorze lub na dowolnej innej giełdzie kryptowalut, przy której zostanie wykorzystany token ANTS, mechanizm RFI wyodrębni 5 proc. z łącznej kwoty prowizji i rozdzieli ten ułamek proporcjonalnie między wszystkimi Kryptona. A więc to w interesie kupujących jest, aby jak najczęściej obracać tokenem ANTS i przechowywać ich w portfelu jak najwięcej.

Całkowita liczba tokenów Crypton Exchange Coin (ANTS) wyniesie 36 mln jednostek. Ta pula jest podzielona na 6 równych transz po 6 mln tokenów. Cena 1 ANTS pochodzącego z pierwszej puli to 1 zł. Natomiast mechanizm uwalniania poszczególnych transz w kantorze zakłada, że za każdym razem cena tokenów się podwaja. Biorąc pod uwagę te założenia, ostatnia pula ANTS będzie dostępna w cenie 32 zł za token. Każda transza zasili portfel podażowy, z którego tokeny trafią do pokrycia opłat kantorowych oraz na potrzeby rynku wtórnego.

Obrót tokenem Krypton Exchange Coin (ANTS)

Poza kantorem Kryptowaluty.pl, gdzie dostępnych jest kilkadziesiąt najpopularniejszych kryptowalut po najkorzystniejszych kursach na rynku, token ANTS będzie wykorzystywany przy następujących transakcjach:

  1. Wymiana w kantorach stacjonarnych
    Sieć tradycyjnych punktów skupu-sprzedaży kryptowalut składa się zarówno z własnych, jak i partnerskich placówek. Jeszcze w 2023 roku planujemy otworzyć wyspy w centrach handlowych oraz nawiązać partnerstwo z firmami, które uzupełnią swoje portfolio naszymi usługami.
  2. Korzystanie z bramek płatności
    To rozwiązanie służące do natychmiastowego przetwarzania płatności kryptowalutowych zarówno dla tradycyjnej branży detalicznej, jak i handlu internetowym (ang. e-commerce). Kupujący dokonuje transakcji za pomocą kryptowalut, a sprzedający otrzymuje na swoje konto wybraną walutę fiducjarną, taką jak złoty, euro czy dolar amerykański.
  3. Zakup lub sprzedaż aktywów w kryptomatach
    Urządzenie to działa (prawie) identycznie z tradycyjnym bankomatem – pozwala kupować i sprzedawać kryptowaluty po kursie, który aktualnie obowiązuje u konkretnego operatora maszyn.

Obecnie token ANTS można kupić za 1 zł. Jednak wraz z uwolnieniem kolejnej transzy cena wzrośnie do 2 zł, potem do 4 zł itd. Zegarek tyka, a token ANTS nie będzie tańszy, niż jest teraz! Więcej informacji znajdziecie na: www.kryptowaluty.pl/krypton.