Działamy legalnie
Posiadamy wpis do Rejestru Działalności w Zakresie Walut Wirtualnych prowadzonego przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, pod numerem RDWW-111.
Kontakt Baza wiedzy Aktualności Kursy kryptowalut Tokeny ANTS
Zaloguj się Załóż konto
Witaj
Tokeny ANTS
O nas Biuro prasowe Do pobrania Otwórz kantor z nami Kariera Kryptowaluty TV
Kantory stacjonarne Portfel inwestycyjny Bon kantorowy Kupno kryptowalut Sprzedaż kryptowalut
Kursy kryptowalut Aktualności Baza wiedzy Kontakt
Home / Sprzedaż kryptowalut

Sprzedaż kryptowalut

Jeżeli chcesz sprzedać swoje kryptowaluty - np. Bitcoina - z naszym kantorem kryptowalutowym zrobisz to szybko i bezpiecznie. Sprzedaż kryptowalut polega na zmonetyzowaniu swoich zasobów cyfrowych w postaci kryptowalut. Oznacza to również wyjście z inwestycji do waluty fiducjarnej (FIAT), takiej jak np. polski złoty, dolar amerykański lub euro. Proces sprzedaży trwa zazwyczaj kilka minut. 

Gdzie sprzedać kryptowaluty, np. Bitcoina?

Kantor Kryptowaluty.pl jest miejscem, w którym w szybki i bezpieczny sposób dokonasz transakcji sprzedaży swoich wybranych kryptowalut np. Bitcoin, Ethereum, Litecoin itd. (nieustannie pracujemy nad dodawaniem nowych walut do naszego kantoru). Wszystko odbywa się online czyli nie musisz wychodzić z domu aby dokonać transakcji. Po procesie sprzedaży pieniądze lądują na Twoim koncie bankowym. Jest to tylko jedna z opcji - nasz kantor daje mozliwość wymiany Bitcoina, Ethereum czy innych kryptowalut na gotówkę. Aby odebrać fizyczne pieniądze, należy udać się do naszego kantoru stacjonarnego i dokonać transakcji analogicznej do zakupu/sprzedaży walut tradycyjnych lub skorzystać z kryptomatu Kryptowaluty.pl.

 

Jak sprzedać kryptowaluty w kantorze online?

Aby dokonać transakcji sprzedaży (np. Bitcoina) w kantorze Kryptowaluty.pl należy:

 1. Założyć konto w serwisie, a następnie przejść proces jego 2-etapowej weryfikacji,
 2. Na stronie głównej kliknąć przycisk "Sprzedaj",
 3. Z rozwijanej listy "Sprzedam" wybrać Bitcoin (BTC) i liczbę jednostek, którą chcemy sprzedać. W polu "Otrzymam" automatycznie pojawi się przeliczona po aktualnym kursie kwota, którą otrzymamy za sprzedaną ilość Bitcoina,
 4. Następnie kliknąć “Sprzedaj BTC (BITCOIN)”, po czym potwierdzić zamiar sprzedaży i wybrać formę wypłaty.
krok 1 krok 2
krok 3 krok 4

W kantorze kryptowaluty.pl tylko te 4 kroki dzielą Cię od sprzedaży dowolnej waluty cyfrowej do wypłaty pieniędzy.

Jak sprzedać kryptowaluty w kantorze stacjonarnym?

Kantory stacjonarne, w których możesz sprzedać kryptowaluty, znajdziesz zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Pełną listę kantorów sprawdź pod tym linkiem. Wystarczy udać się do wybranego punktu, zabrać ze sobą dowód osobisty, paszport czy prawo jazdy w celu potwierdzenia danych osobowych, a następnie wypłacić środki bezpośrednio z naszego kantoru.

Dokonać transakcji możesz również w warszawskim biurze kryptowaluty.pl przy ul. Złotej 59 (budynek Skylight, p. 13). Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, żeby umówić się na spotkanie. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt.

 

Zastanawiasz się, jak możesz sprzedać kryptowaluty anonimowo? Czy można dokonać transakcji bez weryfikacji KYC czy AML?

Odpowiedź brzmi: tak! Pamiętaj jednak, że nie sprzedasz anonimowo kryptowalut za dowolną kwotę, ponieważ ustawodawca ograniczył taką możliwość ze względu na ustawę AML. Aby wygenerować voucher na anonimową transakcję sprzedaży, wejdź pod ten link.

W skrócie procedura wygląda następująco:

 1. Wybieramy kryptowalutę
 2. Generujemy adres
 3. Zapisujemy dane
 4. Wpłacamy środki
 5. Udajemy się do kantoru
 6. Dokonujemy transakcji
 7. Odbieramy gotówkę!