Działamy legalnie
Posiadamy wpis do Rejestru Działalności w Zakresie Walut Wirtualnych prowadzonego przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, pod numerem RDWW-111.
Kontakt Baza wiedzy Aktualności Kursy kryptowalut Tokeny ANTS
Zaloguj się Załóż konto
Witaj
Tokeny ANTS
O nas Biuro prasowe Do pobrania Otwórz kantor z nami Kariera Kryptowaluty TV
Kantory stacjonarne Portfel inwestycyjny Bon kantorowy Kupno kryptowalut Sprzedaż kryptowalut
Kursy kryptowalut Aktualności Baza wiedzy Kontakt
Home / Kupno kryptowalut

Kupno kryptowalut

Jeżeli chcesz kupić kryptowaluty np. Bitcoina, z naszym kantorem kryptowalutowym zrobisz to szybko i bezpiecznie. Kupno kryptowalut polega na wymianie waluty fiducjarnej (FIAT) np. PLN, USD lub EUR na konkretną walutę wirtualną czyli krytowalutę. Proces zakupu trwa zazwyczaj kilka minut. 

Gdzie kupić kryptowaluty np. Bitcoin lub Ethereum?

Kantor kryptowaluty.pl jest miejscem, w którym w szybki i bezpieczny sposób dokonasz transakcji zakupu swoich wybranych kryptowalut np. Bitcoin, Ethereum, Litecoin itd. (nieustannie pracujemy nad dodawaniem nowych walut do naszego kantoru). Wszystko odbywa się online czyli nie musisz wychodzić z domu aby dokonać transakcji. Po procesie zakupu przelewem lub kartą płatniczą kryptowaluty lądują na Twoim portfelu elektronicznym. Jest to oczywiście jedna z opcji - nasz kantor daje również mozliwość nabycia Bitcoina, Ethereum czy innych kryptowalut za gotówkę. Aby zapłacić fizycznym pieniądzem należy udać się do naszego kantoru stacjonarnego i dokonać transakcji analogicznej do zakupu/sprzedaży walut tradycyjnych np. PLN, USD, EUR lub skorzystać z kryptomatu Kryptowaluty.pl.

trzy możliwości sprzedaży kryptowalut

Jak kupić kryptowaluty w kantorze online?

Aby dokonać transakcji kupna (np. Bitcoina) w kantorze kryptowaluty.pl należy:

  1. Założyć konto w serwisie, a następnie przejść proces jego 2-etapowej weryfikacji,
  2. Na stronie głównej kliknąć przycisk "Kup",
  3. Z rozwijanej listy "Kup" wybrać Bitcoin (BTC),
  4. W polu "Zapłacę" wpisać kwotę, którą chcemy przeznaczyć na zakup Bitcoina. W polu "Chcę kupić" automatycznie pojawi się przeliczona po aktualnym kursie liczba BTC, którą otrzymamy w wyniku transakcji,
  5. Wybrać formę płatności w panelu dostępnych opcji,
  6. Skorzystać z wbudowanego portfela w kantorze kryptowaluty.pl (jeśli wcześniej wpłaciliśmy pieniądze na swoje konto) lub wybrać opcję “Dodaj środki”, aby zasilić portfel. Drugą opcją jest zakup kryptowalut za pomocą karty płatniczej. Wystarczy wybrać opcję “Dodaj kartę”, a zostanie ona przypisana do konta,
  7. Po wybraniu metody płatności potwierdzić transakcję, klikając przycisk “Kup teraz”.

Jak automatycznie inwestować w Bitcoina i inne kryptowaluty

W naszym systemie online masz możliwość automatycznego, cyklicznego inwestowania w kryptowaluty. Wystarczy podpiąć kartę płatniczą, wskazać kwotę, która ma się automatycznie pobierać z Twojego konta (np. co miesiąc) oraz wskazać, która kryptowaluta ma się automatycznie kupować i wędrować na Twoj portfel (np. Bitcoin, Ethereum, Litecoin itp. - pełną listę znajdziesz pod tym linkiem).

Jak dokonać zakupu Bitcoina w kantorze stacjonarnym?

Kantory stacjonarne, w których możesz kupić kryptowaluty, znajdziesz zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Pełną listę kantorów sprawdź pod tym linkiem. Wystarczy udać się do wybranego punktu, zabrać ze sobą dowód osobisty, paszport czy prawo jazdy w celu potwierdzenia danych osobowych, a następnie wpłacić środki z pomocą pracownika kantoru.

Dokonać transakcji możesz również w warszawskim biurze kryptowaluty.pl przy ul. Złotej 59 (budynek Skylight, p. 13). Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, żeby umówić się na spotkanie. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt.

Zastanawiasz się, jak możesz kupić kryptowaluty anonimowo? Czy można dokonać transakcji bez weryfikacji KYC czy AML?

W tym momencie nasz kantor nie obsługuje transakcji anonimowego zakupu kryptowalut. Ale nie musisz się martwić! Już teraz myślimy nad wprowadzeniem takiej usługi w przyszłości. Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami, a jako jeden z pierwszych dowiesz się o możliwości anonimowego zakupu kryptowalut.