Działamy legalnie
Posiadamy wpis do Rejestru Działalności w Zakresie Walut Wirtualnych prowadzonego przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, pod numerem RDWW-111.
Kontakt Baza wiedzy Aktualności Kursy kryptowalut Tokeny ANTS
Zaloguj się Załóż konto
Witaj
Tokeny ANTS
O nas Biuro prasowe Do pobrania Otwórz kantor z nami Kariera Kryptowaluty TV
Kantory stacjonarne Portfel inwestycyjny Bon kantorowy Kupno kryptowalut Sprzedaż kryptowalut
Kursy kryptowalut Aktualności Baza wiedzy Kontakt
Home / Otwórz kantor z nami

Otwórz kantor z nami

Wciąż niewielu właścicieli kantorów dostrzega potencjał kryptowalut. To spora szansa, aby się wyróżnić na tle konkurencji! W bieżącym, 2022 roku w całej Polsce funkcjonuje blisko 2,5 tys. stacjonarnych punktów skupu-sprzedaży walut, z czego mniej niż 10 procent obsługuje klientów w zakresie wymiany walut wirtualnych. Wyprzedź swoją konkurencję, wdrażając innowacyjną technologię. Dołącz do sieci kantorów kryptowaluty.pl i zarabiaj na transakcjach kryptowalutowych.

Chcemy, abyś wspólnie z nami zmieniał rynek w kierunku adopcji transakcji kryptowalutowych. Jeżeli już prowadzisz działalność kantorową lub chcesz mieć własny punkt na warunkach franczyzy, skontaktuj się z nami.

 

Jak otworzyć własny kantor kryptowalut?

Dołączenie do sieci kantorów kryptowaluty.pl jest proste. Gdy zdecydujesz się na współpracę, przydzielimy Ci indywidualnego konsultanta, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces wdrożenia. Wówczas dostarczymy Ci bezpłatnie oprogramowanie naszego kantoru. Do tej procedury będziesz potrzebować urządzenia z dostępem do internetu (komputer, laptop bądź tablet) i konta na platformie kryptowaluty.pl (tu możesz je założyć).

Interfejs systemu do wymiany kryptowalut jest przyjazny, a jego obsługa nie sprawia kłopotów. Przed uruchomieniem infrastruktury w Twoim punkcie otrzymasz od nas materiały instruktażowe, które ułatwią Ci prowadzenie kantoru kryptowalutowego od A do Z.

kantor stacjonarny kryptowalut

 

Jak i ile zarabia się na kantorze oferującym wymianę kryptowalut?

System zapewni Ci dostęp do wymiany najpopularniejszych walut cyfrowych na i za gotówkę. To Ty decydujesz o wysokości prowizji od każdej transakcji kupna czy sprzedaży kryptowaluty. Dzięki najwyższym standardom bezpieczeństwa i błyskawicznie przetwarzanym danym nasza technologia sama zadba o niezakłócony przebieg transakcji.

 

Wsparcie techniczne

Będziemy Ci towarzyszyć na każdym etapie naszej współpracy: od implementacji systemu obsługującego skup i sprzedaż kryptowalut, przez zapewnienie dostępu do zautomatyzowanej procedury KYC (ang. Know Your Customer) w celu weryfikacji klientów zgodnie z ustawą AML, po kompleksową pomoc techniczną i merytoryczną. Jesteśmy do Twojej dyspozycji we wszelkich sprawach wymagających konsultacji.

 


 

Chcesz być częścią rewolucji w branży finansowej i prowadzić stacjonarny punkt skupu-sprzedaży kryptowalut?

 

Wyślij zapytanie o współpracę na bok@kryptowaluty.pl lub zadzwoń pod numer +48 22 699 99 88. Bez zbędnej zwłoki skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły współpracy!