Działamy legalnie
Posiadamy wpis do Rejestru Działalności w Zakresie Walut Wirtualnych prowadzonego przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, pod numerem RDWW-111.
Kontakt Bon kantorowy Baza wiedzy Aktualności Kursy kryptowalut Tokeny Krypton (ANTS)
Zaloguj się Załóż konto
Witaj
Tokeny Krypton (ANTS)
O nas Biuro prasowe Do pobrania Otwórz kantor z nami Kariera Kryptowaluty TV
Kantory stacjonarne Portfel inwestycyjny Bon kantorowy Kupno kryptowalut Sprzedaż kryptowalut
Kursy kryptowalut Aktualności Baza wiedzy Bon kantorowy Kontakt
Home / Nowy rok, nowe możliwości: stablecoin Omega Euro już dostępny na Kryptowaluty.pl! wróć do listy

Nowy rok, nowe możliwości: stablecoin Omega Euro już dostępny na Kryptowaluty.pl!

Do obecnego w naszej ofercie Omega Złotego (PLN°) dołączył kolejny stablecoin – Omega Euro (EUR°) wyemitowany przez giełdę Kanga Exchange, który 1:1 odzwierciedla wartość europejskiej waluty. Posiadacze tokenów Kangi mogą je tanio przelewać w ramach blockchaina, a także brać udział w programie stakingowym z gwarantowanymi nagrodami.

W nowy rok wchodzimy z nowymi inicjatywami! Styczeń rozpoczęliśmy z przytupem, udostępniając naszym klientom stablecoin Omega Euro (EUR°). Token ten jest pierwszym pełnoprawnym, cyfrowym odpowiednikiem euro. Stablecoin Omega Euro od dzisiaj można wymieniać w parach BTC-EUR° i ETH-EUR°.

Token Omega Euro uzupełnił rodzinę stablecoinów w kantorze Kryptowaluty.pl – USDT, USDC oraz Omega Złoty (PLN°), który jest dostępny w naszej ofercie od września 2022 roku. Wartość stablecoina Omega Euro jest trwale powiązana z europejską walutą, co nie tylko pozwala na łatwe i bezpieczne przechowywanie tokenów, ale również na tanie przesyłanie środków za pomocą technologii blockchain.

Jak działa stablecoin Omega Euro?

Stablecoiny można porównać tradycyjnych pieniędzy, tyle że w cyfrowej postaci. Różnica jest taka, że stablecoiny, tak jak każda inna kryptowaluta, są przechowywane i przesyłane w sieci blockchain. Dzięki temu, stablecoiny takie jak Omega Euro i Omega Złoty ułatwiają dostęp do rynku kryptowalut dla osób, które nie chcą ryzykować nagłymi zmianami wartości innych kryptowalut.

Gdzie można kupić stablecoin Omega Euro?

Stablecoin Omega Euro można kupić w kantorze Kryptowaluty.pl i na giełdzie Kanga Exchange. Po zakupie, tokeny te można przechowywać w portfelu programowym lub sprzętowym.

Jakie korzyści daje stablecoin Omega Euro?

Przede wszystkim, stablecoin Omega Euro klienci Kryptowaluty.pl mogą wymienić na Bitcoin (BTC) i Ethereum (ETH). Tokeny można także przelać do innych użytkowników sieci blockchain. Dodatkowo w miejscach, gdzie akceptuje się płatności w kryptowalutach, stablecoiny można wykorzystywać w celu rozliczania się za towary bądź usługi. Te cechy stablecoinów sprawiaja, że są one doskonałą alternatywą dla tradycyjnych metod płatności, takich jak przelewy bankowe.

Według oficjalnej strony Kanga Exchange stablecoin Omega Euro, tak samo jak Omega Złoty, posiadają program stakingu. Dzięki temu użytkownicy, którzy posiadają stablecoiny w swoim portfelu i biorą udział w stakingu, mogą otrzymywać dodatkowe tokeny w ramach nagrody. Jej wielkość jest uzależniona od liczby “zamrożonych” tokenów.

Na koniec warto wspomnieć, że stablecoiny Omega Euro oraz Omega Złoty oferowane przez Kanga Exchange są weryfikowane przez niezależne firmy audytorskie, co daje dodatkową pewność i bezpieczeństwo posiadaczom tych tokenów.