Działamy legalnie
Posiadamy wpis do Rejestru Działalności w Zakresie Walut Wirtualnych prowadzonego przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, pod numerem RDWW-111.
Kontakt Baza wiedzy Aktualności Kursy kryptowalut Tokeny ANTS
Zaloguj się Załóż konto
Witaj
Tokeny ANTS
O nas Biuro prasowe Do pobrania Otwórz kantor z nami Kariera Kryptowaluty TV
Kantory stacjonarne Portfel inwestycyjny Bon kantorowy Kupno kryptowalut Sprzedaż kryptowalut
Kursy kryptowalut Aktualności Baza wiedzy Kontakt
Home / Zacznijmy od początku. Nowi właściciele, nowy zespół i kluczowy inwestor w Kryptowaluty.pl wróć do listy

Zacznijmy od początku. Nowi właściciele, nowy zespół i kluczowy inwestor w Kryptowaluty.pl

Szanowni Użytkownicy,

Z radością pragniemy poinformować o zmianach w Kryptowaluty.pl, które nastąpiły w ciągu ostatniego roku. Wiele miesięcy negocjacji, naszej pracy oraz starań zaowocowało osiągnięciem zmierzonych celów, które finalnie otworzyły drogę do realizacji dalekosiężnych i ambitnych planów.

Grudzień 2021 r. był przełomowym i kluczowym miesiącem dla projektu Kryptowaluty.pl – spółka została przejęta przez nowych właścicieli, rozpoczął się proces restrukturyzacji, powołano nowy zarząd oraz pozyskano kluczowego inwestora – grupę kapitałową RIVA Finance, otrzymując tym samym wsparcie finansowe w wysokości 10.000.000 PLN. Nowym organem właścicielskim jest Neosell sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Złotej 59 (biurowiec Skylight przynależący do CH Złote Tarasy). Obecni właściciele, udziałowcy oraz zarząd nie są w żaden sposób powiązani ze swoimi poprzednikami. Projekt Kryptowaluty.pl przeszedł w 100% w nowe ręce.

W ciągu ostatnich czterech miesięcy zbudowana została od początku pełna struktura firmy tj. zarząd, administracja, dział prawny, finansowo-księgowy, IT, programistyczny, support, marketingowy oraz handlowy. Zespół został bardzo starannie dobrany podczas wieloetapowego procesu rekrutacji – każda z zatrudnionych osób bezapelacyjnie jest ekspertem w swojej dziedzinie. Podpisanych zostało również wiele kluczowych umów oraz zawiązano szereg perspektywicznych partnerstw.

Przygotowaliśmy także rebranding marki Kryptowaluty.pl, który jest właśnie wdrażany oraz jesteśmy na etapie finalizacji nowej odsłony serwisu Kryptowaluty.pl – uruchomienie zaplanowane jest na przyszły miesiąc tj. maj 2022 r. W międzyczasie wprowadzamy nasze usługi do sieci kantorów stacjonarnych, których zasięg już obejmuje terytorium całej Polski, a nawet pojedyncze obszary spoza jej granic.

Tyle udało nam się osiągnąć w ciągu kilku ostatnich miesięcy, a to dopiero początek - w planach mamy wprowadzenie szeregu nowych usług do serwisu Kryptowaluty.pl, przygotowanie aplikacji mobilnej na Android oraz iOS, stałą rozbudowę sieci kantorów stacjonarnych, ekspansję zagraniczną oraz wiele innych. Zapraszamy do obserwowania naszych mediów społecznościowych. Będziemy na bieżąco informować o nowościach i postępach naszych prac.

Łączymy serdeczne pozdrowienia,
Nowy zespół Kryptowaluty.pl (Daniel, Karol, Adrian, Darek, Agnieszka, Małgosia, Magda, Kasia, Monika, Weronika, Paulina, Artur, Krystian, Eugeniusz, Bartek, Łukasz, Paweł, drugi Paweł, Arek, Konrad)