Działamy legalnie
Posiadamy wpis do Rejestru Działalności w Zakresie Walut Wirtualnych prowadzonego przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, pod numerem RDWW-111.
Kontakt Baza wiedzy Aktualności Kursy kryptowalut Tokeny ANTS
Zaloguj się Załóż konto
Witaj
Tokeny ANTS
O nas Biuro prasowe Do pobrania Otwórz kantor z nami Kariera Kryptowaluty TV
Kantory stacjonarne Portfel inwestycyjny Bon kantorowy Kupno kryptowalut Sprzedaż kryptowalut
Kursy kryptowalut Aktualności Baza wiedzy Kontakt
Home / Kup Bitcoina lub inną kryptowalutę za pomocą BLIK. Szybko i z najniższą prowizją wróć do listy

Kup Bitcoina lub inną kryptowalutę za pomocą BLIK. Szybko i z najniższą prowizją

Tak jest – listopad 2022 dla naszych klientów będzie miesiącem wyjątkowym. Od teraz każdą kryptowalutę w ofercie można kupić za pomocą BLIK-a. Popularna metoda szybkich płatności jest również najkorzystniejsza kosztowo w kantorze Kryptowaluty.pl. To dlatego, bo prowizja od transakcji wynosi niecałe 1,7 proc.

Komu zdarzyło się skorzystać z BLIK-a przy zakupach, niech pierwszy rzuci kamień. Domyślamy się, że powstałaby niezła skała, której urabianie zajęłoby wieki. BLIK zapewnia bowiem wygodę płacenia za towary lub usługi – nie musimy wprowadzać danych karty płatniczej (online) czy wyciągać portfel i używać jej zbliżeniowo. Trzeba jedynie przepisać kod z aplikacji bankowej, a następnie zatwierdzić transakcję PIN-em.

Dlatego z tak dużym podekscytowaniem informujemy, że od dzisiaj (8 listopada 2022 r.) wszystkie kryptowaluty (w tym oczywiście Bitcoina) w naszym kantorze możecie kupić za pomocą BLIK-a. – To naturalny krok na drodze rozwoju naszego fintechu, ponieważ chcemy uprościć korzystanie z serwisu Kryptowaluty.pl, skracając ścieżkę zakupową do niezbędnego minimum. Dobieramy działania spójne z naszą misją, która ma na celu ułatwienie osobom zainteresowanym kryptowalutami wejście w tę branżę. A co jak nie BLIK pozwala zostać uczestnikiem rynku w okamgnieniu – pyta retorycznie Weronika Gołuch, menadżerka projektu, która nadzorowała wdrożenie systemu po stronie zespołu Kryptowaluty.pl.

W tej chwili obsługujemy cztery metody rozliczeniowe: karty debetowe bądź kredytowe Visa i MasterCard, płatności online Stripe, wbudowany w kantorze portfel i szybkie płatności BLIK. Co istotne, na razie to właśnie BLIK wiąże się z najniższą prowizją w kantorze Kryptowaluty.pl. Testowo przeznaczyliśmy 55 zł na zakup stablecoina USD Tether, a cała transakcja kosztowała nas 55,93 zł. Minimalna kwota, która pozwala skorzystać z BLIK-a w kantorze Kryptowaluty.pl to 50 zł. Maksymalna zaś – 25 tys. zł.

Jak kupić kryptowalutę za pomocą BLIK?

Po zalogowaniu się do panelu klienta przejdźcie do sekcji “Portfele”, wybierzcie interesującą walutę cyfrową i wciśnijcie przycisk “Kup”. Określcie, jaką kwotę chcecie przeznaczyć na zakup i zaakceptujcie warunki umowy. W opcjach płatności wybierzcie “Zen” – naszego integratora usługi BLIK – i poczekajcie, aż zostaniecie automatycznie przeniesieni na stronę Secure.zen.com. Następnie użyjcie kodu z aplikacji Waszego banku i voilà – zakup kryptowaluty zakończył się sukcesem.

Gdy system przetworzy płatność, zakupione monety znajdą się na Waszym portfelu cyfrowym w kantorze Kryptowaluty.pl. Możecie nimi dowolnie handlować i przechowywać na naszej platformie, bądź przesyłać na zewnętrzne portfele sprzętowe (Ledger i Trezor) oraz programowe (MetaMask, Trust Wallet czy Exodus). Trzymamy kciuki za udane decyzje inwestycyjne!