Działamy legalnie
Posiadamy wpis do Rejestru Działalności w Zakresie Walut Wirtualnych prowadzonego przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, pod numerem RDWW-111.
Kontakt Bon kantorowy Baza wiedzy Aktualności Kursy kryptowalut Tokeny Krypton (ANTS)
Zaloguj się Załóż konto
Witaj
Tokeny Krypton (ANTS)
O nas Biuro prasowe Do pobrania Otwórz kantor z nami Kariera Kryptowaluty TV
Kantory stacjonarne Portfel inwestycyjny Bon kantorowy Kupno kryptowalut Sprzedaż kryptowalut
Kursy kryptowalut Aktualności Baza wiedzy Bon kantorowy Kontakt
Home / Token Krypton (ANTS)

Minimalna kwota
50 000 zł
Start przedsprzedaży
Luty 2023
Blockchain
Binance Smart Chain
Nagrody
Kupuj i zgarniaj pasywne profity!
Minimalna kwota
50 000 zł
Start przedsprzedaży
Luty 2023
Blockchain
Binance Smart Chain
Nagrody
Kupuj i zgarniaj pasywne profity!

Przedsprzedaż

Krypton Exchange Coin (ANTS)

Krypton Exchange Coin (ANTS) jest tokenem użytkowym kantoru Kryptowaluty.pl. Przede wszystkim jest on wykorzystywany jako środek płatniczy za prowizje od transakcji czy usług, które świadczymy w kantorze. Jednak prawdziwie wyjątkowym czyni go zaprogramowany mechanizm Reflect Finance (RFI). To właśnie on pozwala posiadaczom Kryptona zdobywać nagrody w sposób pasywny, a ich wielkość ostatecznie zależy od liczby tokenów w portfelu.
cel: PLN
 
Sprzedaż tokenów z pierwszej emisji rozpoczyna się za:
dni godzin minut sekund
dni godzin
minut sekund
WWW
whitepaper

Jak to działa?

Z każdej transakcji w kantorze lub na dowolnej innej giełdzie kryptowalut, która odbywa się z wykorzystaniem tokenów ANTS, mechanizm RFI wyodrębnia 5 proc. z kwoty prowizji i rozdziela je proporcjonalnie między wszystkimi posiadaczami Kryptona. A więc to jest w interesie kupujących, aby jak najczęściej obracać tym tokenem i przechowywać w portfelu jak najwięcej ANTS.- Dlaczego akurat Krypton? Bo krypton to pierwiastek Kr o liczbie atomowej 36. Właśnie tyle milionów tokenów Krypton Exchange Coin (ANTS) wyemituje kantor Kryptowaluty.pl.
 

Mechanizm RFI

Mechanizm Reflect Finance jest zaprogramowany w inteligentnym kontrakcie, który automatycznie rozdziela zarobione na prowizjach tokeny pomiędzy portfele posiadaczy kryptona. Technologia blockchain sprawia, że proces ten jest błyskawiczny, jawny, przejrzysty i publicznie kontrolowany.
Token refleksyjny to łatwy sposób na uzyskanie pasywnego dochodu. Mechanizm działania jest zaprogramowany w smartcontracie tak, by rozdzielać zyski z każdej transakcji pomiędzy posiadaczy kryptona. Sama idea RFI to kolejna forma zarabiania pasywnego pośród modeli inwestycyjnych DeFi, takich jak staking i yield farming. Z tą różnicą, że tokeny refleksyjne wypłacają ich posiadaczom zarobki bez konieczności przenoszenia tokenów, zamrażania ich, zapisywania się do puli stakingowej, claimingu, a nawet sprawdzania portfela kryptowalutowego. Wszystko dzieje się automatycznie i w sposób zdecentralizowany.
Od każdej transakcji sprzedaży tokenów krypton pobiera się opłatę w wysokości 5 proc. tejże transakcji. Jest ona natychmiast rozdzielana proporcjonalnie pomiędzy posiadaczy tokenów w zależności od wielkości ich udziałów, czyli liczby tokenów na adresie portfela.
Oprócz korzyści związanych z generowaniem pasywnego dochodu, tokeny refleksyjne pomagają również zapobiegać dużym spadkom cen. Dzieje się tak zarówno dlatego, że podatki zniechęcają dużych posiadaczy do wyprzedaży swoich pozycji, jak i dlatego, że zachęcają inwestorów do zatrzymania tokenów w celu uzyskania większej nagrody w przyszłości. Dodatkowo mechanizm uwalniania kolejnych pul tokena krypton gwarantuje wzrost ceny. Sprawia to, iż inwestycja krótkoterminowa może wydać się mniej atrakcyjna niż ta planowana na dłuższy horyzont czasowy. Za pomocą tokena chcemy zatem zbudować społeczność skupioną wokół rozwoju projektu.

Prognozy wzrostu wartości Tokena

Mechanizm uwalniania kolejnych pul tokenów jest tak zaprojektowany, aby wraz z przeniesieniem ich do portfela podażowego cena kryptonu w kantorze się podwajała. Początkowo 1 ANTS będzie miał cenę 1 zł, zaś po uwolnieniu ostatniej puli – 32 zł.
Całkowita liczba tokenów to 36 mln, gdzie każda transza to 6 mln tokenów, które zasilą portfel podażowy. To z niego tokeny trafią do obsługi opłat kantorowych oraz na potrzeby rynku wtórnego. Przewidujemy stały popyt z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na usługi, zarobkowy charakter RFI oraz perspektywę wzrostu wartości z każdą uwolnioną pulą.
Wcześni inwestorzy mają uprzywilejowaną pozycję, gdyż mogą nabyć tokeny za ułamek prognozowanej ceny.

Dlaczego token ANTS to jeden z najlepiej
rokujących projektów kryptowalutowych?

Mechanizm uwalniania kolejnych pul tokenów jest tak zaprojektowany, aby wraz z przeniesieniem ich do portfela podażowego cena kryptonu w kantorze się podwajała. Początkowo 1 ANTS będzie miał cenę 1 zł, po uwolnieniu ostatniej puli – 32 zł. Całkowita liczba tokenów to 36 mln, gdzie każda transza to 6 mln tokenów, które zasilą portfel podażowy. To z niego tokeny trafią do obsługi opłat kantorowych oraz na potrzeby rynku wtórnego.
 
Rozwój rynku kryptowalut najłatwiej jest dostrzec w danych na temat rosnących obrotów kryptowalutami oraz postępującej adopcji technologii blockchain w różnych sektorach gospodarki. Dla nas kryptowaluty to przede wszystkim uniwersalny środek płatniczy o globalnym zasięgu, którego przewagą jest niezależność, szybkość transferu oraz niskie opłaty transakcyjne. Mimo to rynek kryptowalut wciąż znajduje się w początkowej fazie rozwoju. To szansa, którą już wykorzystujemy w kantorze Kryptowaluty.pl. Zyskają na tym również ci, którzy dołączą do projektu i dostrzegą prawdziwą wartość tokenów ANTS.

Zalety posiadania tokena ANTS

 
Popyt
Przewidujemy falę rosnącego zainteresowania tokenem ANTS z uwagi na szybki rozwój usług kantoru, możliwość uzyskiwania pasywnych profitów oraz atrakcyjną perspektywę udziału w realnym polskim projekcie kryptowalutowym.
 
Globalny zasięg
Nieustannie rozwijamy projekt, który już niebawem wypłynie na szerokie, międzynarodowe wody. Wraz z ekspansją zagraniczną kantoru Kryptowaluty.pl token ANTS wkroczy na globalne rynki, dzięki czemu będziemy mieli bezpośrednie dotarcie do inwestorów z całego świata.
 
Mechanizm RFI
Każda transakcja z wykorzystaniem tokena ANTS wiąże się z 5-procentową prowizją dla osoby wysyłającej kryptowalutę. Wszystkie operacje sprzedaży czy transferu zwiększają pulę tokenów przeznaczoną do podziału między posiadaczami ANTS.

Tak będzie wzrastać cena tokena Krypton Exchange Coin (ANTS)

Tokenomia

 

O nas

Kryptowaluty i technologia blockchain dają niesamowity potencjał do rozwoju biznesu i gospodarki. Jesteśmy świadomi ogromnego postępu technologicznego, w którym bierze udział kilka pokoleń naraz. Właśnie to możemy nazwać prawdziwą ewolucją systemu finansowego i polityki monetarnej.

Zespół kantoru Kryptowaluty.pl tworzą doświadczeni entuzjaści sektora finansów i nowych technologii, którzy za plecami mają zrealizowane projekty z zakresu blockchain i metaverse. Właścicielem kantoru jest Neosell sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Złotej 59.

Roadmap

 
 
Data powstania spółki.
 
Start kantoru online, Uzyskanie statusu małej instytucji płatniczej (MIP), Pozyskanie 1 mln zł z tokenizacji projektu Kryptowaluty.pl.
 
 
Przystąpienie Daniela Gosa do spółki w roli inwestora, stratega i wiceprezesa zarządu, Audyt spółki pod kątem prawno-finansowym.
 
 
Restrukturyzacja, Uzyskanie wpisu do Rejestru Działalności w Zakresie Walut Wirtualnych, Rozbudowa działu IT, Opracowanie strategii rozwoju, Projekt nowej strony WWW.
 
 
Wybór inwestora Riva Finance, Przystąpienie Karola Zielińskiego do spółki w roli członka zarządu, Finalizacja umowy inwestycyjnej, Spłata zobowiązań, Wyznaczenie celów i strategii rozwoju.
 
Zmiany w zarządzie - Daniel Gos zostaje prezesem, Zmiany personalne na strategicznych stanowiskach, Rozmowy z instytucjami finansowymi i fuduszami w celu pozyskania inwestora, Wprowadzenie usługi tokenizacji dla firm poprzez współpracę z Tokenizacja.com.
 
 
 
Budowa działu marketingu, Start kanału YouTube, Rozpoczęcie działań w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Discord, Nawiązanie partnerstwa z Kanga Exchange.
 
Odsłona nowej strony kantoru online, Pierwsze kampanie reklamowe, Nowe serie na YouTube: Uniwersytet Kryptowalut, Wiadomości ze Świata Kryptowalut, Retro Newsy, Pozyskanie nowych specjalistów IT oraz PR, Sieć kantorów stacjonarnych w ramach partnerstwa, Projekt systemu afiliacyjnego z poziomem ambasadora marki, Wprowadzenie bonów do transakcji w sieci partnerskiej, Wprowadzenie bramki płatności Stripe.
 
 
 
Start serwisu newsowego Kryptowaluty.info, Wprowadzenie metody płatności BLIK, Multi blockchain, Promocja usługi subskrybcyjnej DCA.
 
 
Presale tokena Krypton ANTS, Rozwój systemu franczyzowego, Aplikacja mobilna, Budowa działu do obsługi pośredników, Zagraniczne wersje językowe kantoru online, Promocja poprzez udział w wydarzeniach i publikacje w mediach, Uruchomienie kantoru globalnego Kryptocenter.com.
 
 
Przychodzy B2B z komercjalizacji oprogramowania i technologii, Wprowadzenie usługi listingu tokenów na platformie, Uczestnictwo w konferencjach zagranicznych.
 
 
Pokrycie własną siecią punktów stacjonarnych 25 proc. polskich miast powyżej 50 tys. mieszkańców, Ekspansja na rynki zagraniczne.
 
 
Rozwój sieci kryptomatów i wysp w centrach handlowych, Osiągnięcie obrotów na poziomie
50 mln zł.
 
Własna karta płatnicza, Pokrycie siecią punktów stacjonarnych 10 proc. polskich miast powyżej 50 tys. mieszkańców, Przekształcenie podmiotu w spółkę akcyjną.

Zespół

 
Daniel Gos
CEO
 
Karol Zieliński
Członek Zarządu
 
Dariusz Radziszewski
Rada Nadzorcza
 
Adrian Głogosz
Rada Nadzorcza
 
Weronika Goluch
Menadżerka projektu
 
Arkadiusz Szczudło
Prawnik
 
Konrad Cichoń
Prawnik
 
Alicja Sytek
Prawnik
 
Anna Żmijewska
Inspektor AML
 
Paweł Urbański
Programista
 
Paweł Zieliński
Programista
 
Łukasz Rak
Programista
 
Bartosz Rozmund
Specjalista ds. wsparcia
 
Krystian Nguyen
Specjalista ds. marketingu
 
Eugeniusz Triasun
PR Manager
 
Marlena Nogal
Księgowa
 
Paulina Wierzbicka
Specjalistka ds. marketingu
 
Katarzyna Zielińska
Grafik

FAQ

Bitcoin - jak zacząć?
Jak zarabiać na Bitcoinie?
Gdzie można kupić Bitcoina?
Co wyróżnia Bitcoina?
Czym jest Bitcoin?
Czym są kryptowaluty?
Dlaczego wypłata zmniejsza wartość depozytu, a nie salda portfela wewnętrznego?
Kiedy wpłata zostanie dodana do mojego konta?
Dlaczego jest limit wpłat depozytu maksymalnie do 8 500 zł?
Jak sprzedać kryptowaluty?
Jak kupić kryptowaluty?
Dlaczego kantor Kryptowaluty.pl jest bezpieczny?

Społeczność fanów Bitcoina ciągle się powiększa! Inwestycją w tę najpopularniejszą kryptowalutę jest zainteresowana coraz większa rzesza ludzi. Jednak wielu potencjalnych inwestorów nie wie jak rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem w Bitcoina.

Do pierwszego zakupu Bitcoina będziesz potrzebował jedynie w pełni zweryfikowanego konta na platformie Kryptowaluty.pl.

Obserwujemy coraz większe zainteresowanie inwestycjami w tę kryptowalutę. Przemawiają za tym różne czynniki. Ludzie tracą zaufanie do rządu czy tradycyjnej bankowości. Wielu potencjalnych inwestorów, jednak nie wie jak rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem w Bitcoina. Opanowanie pewnych zasad Bitcoina okazuje się łatwe.

Dla osób początkujących przydadzą się pewne porady bezpieczeństwa dotyczącego korzystania z Internetu. Jako, że kryptowaluta istnieje w formie wirtualnej to należy przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo i gwarancję pewności platform, na które mamy dostęp. Ewentualne podejrzane linki czy maile, powinny wzbudzać od razu przekonanie, że istnieje podejrzenie popełnienia oszustwa czy dokonania ataku hakerskiego.

Dodatkowo, warto zapoznać się z możliwymi atakami skierowanymi na kradzież Bitcoinów, które są często stosowane w manipulowaniu właścicieli kryptowalut. Podstawowym i niezbędnym punktem, jest poświęcenie własnego czasu na dobycie wiedzy na temat tego, czym tak naprawdę są kryptowaluty, a przede wszystkim – czym jest Bitcoin i poznać jego techniczne elementy funkcjonowania. Kolejnym punktem, który jest bardzo istostny to portfel kryptowalut. W zależności od naszych potrzeb oraz zaawansowania, podejmiemy decyzję o najlepszym wyborze portfela, jednak dla osób początkujących idealnie sprawdzi się portfel sprzętowy, który gwarantuje wysokie bezpieczeństwo ochrony naszej kryptowaluty, a także cechuje go łatwość i wygoda w użytkowaniu.

Wielu początkujących inwestorów zadaje pytanie, czy tak naprawdę jest jeszcze możliwy zarobek na tej najpopularniejszej kryptowalucie Bitcoin. Zmiana ceny w czasie spowodowała, że kilka lat temu inwestowanie było jak najbardziej opłacalne, ze względu na to, iż jego wartość nie była tak duża jak dziś. Zarabianie na kryptowalutach jest możliwe, gdy kursy kryptowalut są niskie i możemy w niedługim czasie liczyć na ich wzrost.

Warunkiem zarobku na Bitcoinie jest możliwość przewidywania przyszłego kursy walut, a także doświadczenie w spekulacji kursów. Istotne jest ciągłe monitorowanie zmian Bitcoina w celu ustalenia jego potencjalnych przyszłych korzyści. Zarabiać Bitcoin można w sposób prosty poprzez kupno i sprzedaż z zyskiem. Tutaj niezbędne jest czuwanie nad zmianami kursu i decydowanie o tym, który kurs wydaje się dla nas atrakcyjny do kupna. Nasz zysk będzie wzrastał w przypadku jego sprzedaży przy większym kursie niż został zakupiony.

Dodatkowo na Bitcoinach można zarobić za pośrednictwem kontraktów CFD (ang. contract for difference), które polegają na spekulowaniu o przyszłych zmianach wartości. Zysk będzie zależy od różnicy przy kupnie, a finalnej sprzedaży.

Dokonaj zakupu Bitcoina w kantorze online Kryptowaluty.pl bądź w punktach stacjonarnych obsługiwanych przez naszą technologię. Tę najpopularniejszą kryptowalutę możesz również nabyć na giełdach kryptowalutowych, bezpośrednio od innego posiadacza tej waluty wirtualnej lub poprzez kopanie kryptowaluty (mining).

Bitcoin nazywany jest „cyfrowym złotem”, ale czy faktycznie warto inwestować w tę kryptowalutę? Zdecydowanie tak! Bitcoin nie jest kontrolowany przez rządy ani banki centralne - jest zdecentralizowany. Każdy uczestnik sieci może zobaczyć rejestr transakcji przeprowadzonych z użyciem tej kryptowaluty na blockchainie. Ilość Bitcoinów jest ograniczona do 21 mln sztuk, dlatego ryzyko inflacji lub deflacji jest mniejsze w porównaniu do standardowych walut fiducjarnych.

Jest to pierwsza kryptowaluta, zwana inaczej walutą cyfrową, która funkcjonuje w zdecentralizowanej sieci. Za jego koncepcją stoi anonimowa osoba lub grupa osób znana pod pseudonimem Satoshi Nakamoto. Bitcoin nie ma formy materialnej, a jego ilość jest ograniczona do 21 mln jednostek. Celem stworzenia Bitcoina było utworzenie alternatywnego systemu płatności - niezależnego od banków i rządów.

Więcej dowiesz się z tego artykułu.

Kryptowaluty nazywane są inaczej walutami wirtualnymi bądź walutami cyfrowymi i pełnią funkcję wirtualnego pieniądza. Nie mają one materialnej formy. Kryptowaluty nie podlegają kontroli przez rządy czy banki centralne w przeciwieństwie do walut fiducjarnych.

Swoją specyfikę w działaniu opiera na specjalistycznej kryptografii. Waluty wirtualne używane są do sfinansowania wszelkich transakcji internetowych, które charakteryzują się zabezpieczeniami, szybkością i transparentnością. Dzięki kryptografii możliwe jest zapewnienie bezpieczeństwa transakcjom dokonywanych przez użytkowników. 

Aktualnie odnotowuje się liczbę ponad kilkunastu tysięcy kryptowalut, a każda z nich ma inną wartość. Warto wspomnieć, że wartości walut wirtualnych podatne są na znaczne wahania, dlatego też dla wielu osób nie jest to waluta wiarygodna dla dokonywania płatności. Czym jest Bitcoin?

Więcej dowiesz się z tego artykułu.

Podczas robienia zakupów kryptowalut lub wypłaty środków z portfela FIAT (PLN, USD, EUR lub GBP) wszystkie transakcje realizowane są najpierw z bilansu depozytowego, a w drugiej kolejności z bilansu wewnętrznego. Celem takiego postępowania jest umożliwienie nowych wpłat na konto depozytowe w przyszłości oraz działanie zgodne z zasadami MIP (limit wpłat depozytowych).

Dokonywanie wpłat kryptowalut oraz depozytów PLN, EUR, GBP oraz USD zwykłymi przelewami bankowymi jest darmowe. Informacje na temat czasu zaksięgowania środków na Twoim koncie w serwisie są zależne od kilku czynników:

  1. Księgowania wpłat na koncie w naszym serwisie (wpłaty księgujemy w dni robocze 2 razy dziennie o 11 i 17)
  2. Księgowanie wypłaty z konta w banku wychodzącym zależy od sesji tego banku i rodzaju przelewu. Pamiętaj - przelew międzywalutowy z przewalutowaniem może księgować się nawet kilka dni.
  3. Wpłaty kryptowalut dopisywane są do kont użytkowników po otrzymaniu różnej ilości potwierdzeń z sieci - zazwyczaj zajmuje to kilka minut, maksymalnie może to trwać do 30 minut.

Przykład 1: Stefan ma wpłacone na bilansie depozytowym 8000 PLN, chce dopłacić jeszcze 2000 PLN, by móc zakupić za 10000 PLN kryptowalutę BTC. System uniemożliwi taką transakcje ponieważ przekracza limit depozytu 8500 PLN.

Przykład 2: Stefan posiada na koncie 8000 PLN z wymiany BTC na PLN i chce wpłacić 2000 PLN, by móc zakupić za 10000 PLN kryptowalutę BTC. System umożliwi wpłatę ponieważ na koncie depozytowym wartość wpłat przez transakcją jest równa 0.

Do sprzedaży walut wirtualnych potrzebujesz w pełni zweryfikowanego konta na platformie. Następnie wybierz kryptowalutę, którą masz zamiar wymienić. Zaznacz walutę fiducjarną z rozwijanej listy w panelu po prawej stronie. Wpisz liczbę wymienianych coinów lub kwotę pieniędzy, za jaką chcesz sprzedać kryptowaluty. System automatycznie wyświetli najkorzystniejszy kurs wymiany. Po zatwierdzeniu sprzedaży wybierz sposób wypłaty. W ciągu kilku minut transakcja zostanie potwierdzona, a środki przetransferowane na Twoje konto bankowe.

Do zakupu kryptowalut potrzebujesz zweryfikowanego konta na platformie. Kolejnym krok to wybranie waluty wirtualnej w panelu oraz wpisanie kwoty, którą pragniemy przeznaczyć na zakup. System automatycznie wyświetli propozycję wymiany danej kryptowaluty po najkorzystniejszym kursie. Następnie musisz wybrać metodę płatności. Możesz zdecydować się na opłacenie transakcji kartą płatniczą lub środkami zgromadzonymi na portfelu wewnętrznym. To wszystko! W ciągu kilku minut transakcja zostanie potwierdzona, a zakupione kryptowaluty wpłyną błyskawicznie na Twój portfel!

Kryptowaluty.pl to kantor kryptowalut należący do polskiej firmy, posiadającej stosowne licencje, działający w ramach polskiego i unijnego prawa. Neosell sp. z.o.o. właściciel serwisu Kryptowaluty.pl jest podmiotem wpisanym do rejestru Działalności Walut Wirtualnych pod numerem RDWW-111. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ul. Złotej 59, a w całym kraju i za granicą powstaje sieć kantorów stacjonarnych z obsługą klienta. Sprawy bezpieczeństwa traktujemy priorytetowo więc oprócz aspektów prawnych, równie rzetelnie zadbaliśmy o stronę techniczną. W zakresie bezpieczeństwa i procedur ochrony klienta oraz transakcji serwis funkcjonuje zgodnie z wyznaczonymi normami bezpieczeństwa finansowego oraz korzysta z szeregu systemów szyfrujących dane (HTTPS, TLS, algorytmy szyfrujące). Nasza platforma spełnia pod tym względem najwyższe światowe standardy a dział obsługi klienta zawsze jest gotowy rozwiązać problemy czy odpowiedzieć na pytania użytkowników. Dokonując transakcji na platformie Kryptowaluty.pl masz pewność, że Twoje środki są bezpieczne.