Działamy legalnie
Posiadamy wpis do Rejestru Działalności w Zakresie Walut Wirtualnych prowadzonego przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, pod numerem RDWW-111.
Kontakt Baza wiedzy Aktualności Kursy kryptowalut Tokeny ANTS
Zaloguj się Załóż konto
Witaj
Tokeny ANTS
O nas Biuro prasowe Do pobrania Otwórz kantor z nami Kariera Kryptowaluty TV
Kantory stacjonarne Portfel inwestycyjny Bon kantorowy Kupno kryptowalut Sprzedaż kryptowalut
Kursy kryptowalut Aktualności Baza wiedzy Kontakt
Home / Jedziemy na konferencję CryptoSphere we Wrocławiu (04.02.2023)! wróć do listy

Jedziemy na konferencję CryptoSphere we Wrocławiu (04.02.2023)!

Już niebawem inwestorzy oraz entuzjaści kryptowalut i zdecentralizowanych finansów z całej Polski będą mogli się spotkać, poznać i nawiązać bliższe relacje. Kiedy? Świetną okazją ku temu będzie konferencja CryptoSphere we Wrocławiu. Zarezerwuj sobie czas 4 lutego.

"Przyszłość tokenizacji: czy tokeny wyprą tradycyjne instrumenty finansowe?" – zespół Kryptowaluty.pl, uzbrojony w wiedzę i doświadczenie, jedzie na konferencję CryptoSphere z odpowiedzią na to pytanie. Na scenie sali konferencyjnej hotelu Ibis Styles Wrocław Centrum Daniel Gos (Prezes Zarządu) i Karol Zieliński (Członek Zarządu) rozwieją wszelki wątpliwości wokół bezpieczeństwa tokenów jako instrumentów finansowych:

Konferencja CryptoSphere potrwa cały dzień. Ostatnie bilety można kupić na stronie: https://cryptosphere.pl/.

Konferencja CryptoSphere łączy finanse i technologie

Konferencja CryptoSphere to szansa dla wielu początkujących i doświadczonych inwestorów, aby poszerzyć swoją wiedzę na temat rynku kryptowalut, a także spotkać ludzi, którzy aktywnie współtworzą tę społeczność. A chodzi m.in. o osoby lokujące swoje zasoby w kryptowaluty, twórców YouTube, projekty i startupy, kantory kryptowalut, giełdy i producentów produktów związanych z tym najdynamiczniej rozwijającym się aktywem inwestycyjnym.

Oprócz prelekcji Daniela Gosa i Karola Zielińsiego, konferencja CryptoSphere już teraz zgromadziła takich ekspertów jak Rafał Kiełbus, Dorian Szafrański, Katarzyna Goldmann, Wojciech Litwin, Kamil Dudkowski, Marcin Dudek i Marcin Nowak, Maciej Grzegorczyk czy Wojciech Luby.

Szczegółowa agenda znajduje się na stronie wydarzenia: https://cryptosphere.pl/.