Działamy legalnie
Posiadamy wpis do Rejestru Działalności w Zakresie Walut Wirtualnych prowadzonego przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, pod numerem RDWW-111.
Kontakt Bon kantorowy Baza wiedzy Aktualności Kursy kryptowalut Tokeny Krypton (ANTS)
Zaloguj się Załóż konto
Witaj
Tokeny Krypton (ANTS)
O nas Biuro prasowe Do pobrania Otwórz kantor z nami Kariera Kryptowaluty TV
Kantory stacjonarne Portfel inwestycyjny Bon kantorowy Kupno kryptowalut Sprzedaż kryptowalut
Kursy kryptowalut Aktualności Baza wiedzy Bon kantorowy Kontakt
Home / Jak kupić kryptowaluty anonimowo? wróć do listy

Jak kupić kryptowaluty anonimowo?

Najlepszą opcją zakupu kryptowalut bez procedury weryfikacji tożsamości jest transakcja w kantorze stacjonarnym, w tym również tym należącym do sieci Kryptowaluty.pl. Wystarczy znaleźć najbliższy punkt na mapie lokalizacji.

Sama transakcja wymiany kryptowalut na gotówkę i vice versa odbywa się standardowo, jak w tradycyjnym kantorze. Należy mieć ze sobą pieniądze na zakup – gotówkę, kartę lub aplikację do płatności telefonicznych – oraz portfel kryptowalut, czyli adres, na jaki ma zostać przetransferowana zakupiona kryptowaluta. W tym przypadku najwygodniejszą opcją jest posiadanie portfela w formie aplikacji mobilnej, takiej jak np. Trust Wallet lub MetaMask.

Każdy kantor ma cennik wymiany kryptowalut, które cechują się dużą zmiennością. Dlatego sam kurs w dużej mierze jest kwestią negocjacji z operatorem punktu. Zapotrzebowanie na tego typu usługi cały czas rośnie. Dlatego jednym z naszych głównych celów strategicznych jest rozwój sieci punktów stacjonarnych. Odpowiada to też zapotrzebowaniu klientów, którzy cenią sobie możliwość kontaktu osobistego w placówce, porozmawiania z pracownikiem kantoru, tak aby cały proces transakcji opierał się na zaufaniu i zapewnieniu pomocy, szczególnie jeśli są to pierwsze kroki w świecie kryptowalut.