Działamy legalnie
Posiadamy wpis do Rejestru Działalności w Zakresie Walut Wirtualnych prowadzonego przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, pod numerem RDWW-111.
Kontakt Baza wiedzy Aktualności Kursy kryptowalut Tokeny ANTS
Zaloguj się Załóż konto
Witaj
Tokeny ANTS
O nas Biuro prasowe Do pobrania Otwórz kantor z nami Kariera Kryptowaluty TV
Kantory stacjonarne Portfel inwestycyjny Bon kantorowy Kupno kryptowalut Sprzedaż kryptowalut
Kursy kryptowalut Aktualności Baza wiedzy Kontakt
Home / O nas

O nas

Dostrzegamy niesamowity potencjał kryptowalut oraz technologii Blockchain. Jesteśmy świadomi ogromnej rewolucji technologicznej, w której nasze pokolenie bierze udział. Uważamy, że jesteśmy świadkami ewolucji systemu finansowego oraz polityki monetarnej.

Kryptowaluty, z Bitcoinem na czele, w ciągu ostatniej dekady stały się klasą aktywów o historycznej skali wzrostów. Aprecjacja Bitcoina osiągnęła wartość od kilku centów do ponad 65 tys. USD (ok. 290 tys. PLN - źródło) za sztukę, definiując jednocześnie kryptowaluty jako dobro inwestycyjne. Wykorzystywane są często jako magazyn przechowywania wartości, natomiast sam Bitcoin przyjął miano "cyfrowego złota". Kryptowaluty znalazły zastosowanie również jako środek płatniczy, w niektórych krajach uznawany jako pełnoprawny - mowa tu np. o Salwadorze. Pełnią także rolę elementu rozliczeniowego w usługach finansowych bez pośredników czyli tzw. DeFi (decentralized finance) oraz w inteligentnych umowach opartych na Blockchainie tj. Smart Kontraktach.

To już się dzieje i chcemy w tym procesie czynnie uczestniczyć. Naszym celem jest dostarczenie rozwiązań technologicznych oraz narzędzi, dzięki którym każdy z Was w prosty i intuicyjny sposób będzie miał możliwość zakupu oraz sprzedaży kryptowalut.

 
 
Zespół kryptowaluty.pl tworzą doświadczeni entuzjaści sektora finansów, TFI, IT oraz nowych technologii, w tym Blockchain i Metaverse. Właścicielem kantoru jest Neosell sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Złotej 59 (biurowiec Skylight przynależący do CH Złote Tarasy). W 2021 roku powołano nowy zarząd oraz pozyskano kluczowego inwestora – grupę kapitałową RIVA Finance, otrzymując tym samym wsparcie finansowe w wysokości 10.000.000 PLN. Więcej informacji o wprowadzonych zmianach w strukturze firmy znajdziesz pod tym linkiem.
 
 

Więcej filmów i wpisów znajdziesz na naszych kanałach społecznościowych.
Polub, dołącz i komentuj:

 
 

Obszary naszych działań

Mamy ogromne ambicje stać się wiodącym kantorem kryptowalut w Polsce oraz poza granicami naszego kraju. Opracowujemy szereg rozwiązań technologicznych, dzięki którym realnie wpływamy na tempo adopcji kryptowalut.

Głównymi filarami naszej działalności są:

 • internetowy kantor kryptowalutowy
 • sieć kantorów stacjonarnych
 • kryptowaty samoobsługowe
 • bramki płatności
 • P2P - sprzedaż bezpośrednia pomiędzy użytkownikami

Ponadto pracujemy nad pakietem usług dodatkowych takich jak: serwis informacyjny o kryptowalutach, szkolenia, rozliczenia podatkowe kryptowalut, porady prawne. Nawiązujemy również szereg partnerstw z zewnętrznymi podmiotami, z którymi współpraca przynosi obopólne korzyści.

Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Działalności w Zakresie Walut Wirtualnych pod numerem RDWW-111.

Dlaczego kantor kryptowaluty.pl?

 • polska firma z całkowicie polskim kapitałem, organem właścicielskim oraz zarządczym
 • uzyskana licencja czyli wpis do Rejestru Działalności w Zakresie Walut Wirtualnych prowadzonego przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, pod numerem RDWW-111
 • wieloletnie doświadczenie w sektorze finansów oraz nowych technologii, w tym kryptowalut i Blockchain
 • silny zespół stawiający sobie ambitne cele oraz nieustannie podnoszący swoje kompetencje
 • stabilna pozycja w branży kryptowalutowej
 • tysiące zadowolonych Klientów
 • wysokie bezpieczeństwo transakcji
 • kompleksowa obsługa oraz najwyższy standard świadczonych usług

Jeżeli chciałbyś podjąć z nami współpacę - zapraszamy! Zawsze stosujemy metodę win-win czyli uważamy, że sukces powinny osiągnąć wszystkie zaangażowane strony. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje mogące wspomóc naszą misję.