Працюємо законно
Ми маємо свідоцтво про внесення до Реєстру діяльності у сфері віртуальних валют, що ведеться Директором Податкової Адміністрації в м. Катовіце, під номером RDWW-111.
Зв’язок База знань Новини Ціни криптовалют Токени Krypton (ANTS)
Увійти Створити акаунт
Ласкаво просимо
Токени Krypton (ANTS)
Про нас Прес-центр Матеріали Відкрий свій криптообмінник Кар'єра Крипто ТБ
Пункти обміну Портфель інвестицій Крипто-ваучер Купівля криптовалюти Продаж криптовалюти
Ціни криптовалют Новини База знань Зв’язок
kryptowaluty.pl Odbierz 10 tokenów ANTS

Twój błyskawiczny kantor kryptowalut

Jak i gdzie kupić Bitcoin, Ethereum oraz inne kryptowaluty? Idealnie trafiłeś! Zapewniamy najkorzystniejszy kurs wymiany, dostępność najpopularniejszych kryptowalut oraz automatyczny proces transakcji. A to tylko trzy z licznych zalet kantoru Kryptowaluty.pl. Wykorzystaj okazję i kupuj oraz sprzedawaj Bitcoin, a także inne kryptowaluty u sprawdzonego partnera posiadającego niezbędne zezwolenia. Zacznij z nami!

Відкрий безкоштовний акаунт Дивись вказівки
Купити
Продати
Я заплачу
PLN
PLN POLSKI ZŁOTY
Хочу купити
BTC
BTC BITCOIN
Хочу продати
BTC
BTC BITCOIN
Я отримаю
PLN
PLN POLSKI ZŁOTY
Вище вказані орієнтовні ціни, які остаточно залежать від поточних курсів обміну криптовалют.
Купити BTC (BITCOIN) Продати BTC (BITCOIN)

Актуальні ціни на криптовалюти

Дані постійно оновлюються
Покажи всі ціни

Чому саме Kryptowaluty.pl?

Błyskawiczny proces zakupu i sprzedaży kryptowalut

Całkowity proces zakupu lub sprzedaży Bitcoin bądź innej kryptowaluty w naszym kantorze statystycznie wynosi poniżej 2 minut. Dostarczamy najszybsze rozwiązania technologiczne.

Wysokie bezpieczeństwo transakcji w kantorze

Przykładamy dużą wagę do bezpieczeństwa zakupu oraz sprzedazy kryptowalut. Z nami możesz mieć pewność, że Twoje środki są bezpieczne.

Jesteśmy legalnie działającym kantorem kryptowalut

Posiadamy wpis do Rejestru Działalności w Zakresie Walut Wirtualnych prowadzonym przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, pod numerem RDWW-111.

Obsługujemy wiele transakcji dziennie

Jesteśmy liderem! Nasz krypotowalutowy kantor online oraz sieć kantorów stacjonarnych obsługuje codziennie dużą liczbę transakcji kupna i sprzedaży kryptowalut.

Stwórz swój automatyczny portfel inwestycyjny. Inwestuj cyklicznie w kryptowaluty.

Usługa polegająca na cyklicznym i zautomatyzowanym inwestowaniu w kryptowaluty. Pozwala na budowanie portfela inwestycyjnego odpornego na chwilowe wahania kursów poprzez uśrednianie cen zakupu. Masz pełną kontrolę nad swoimi zasobami i możesz realizować zyski w dowolnym dla Ciebie momencie.

Почни інвестувати регулярно!
Inwestycje cykliczne w kryptowaluty

Ustaw kwotę, którą chcesz automatycznie inwestować co miesiąc i wybierz kryptowaluty, które zamierzasz nabywać.

Portfel inwestycyjny kryptowalut

Buduj swój długoterminowy portfel kryptowalutowy odporny na chwilowe wahania kursów uśredniając ceny zakupu.

Realizacja zysków z kryptowalut

Realizuj zyski w dowolnym momencie podczas najbliższej hossy na rynku kryptowalut.

Załóż bezpłatne konto już dziś

Zacznij handlować z kantorem Kryptowaluty.pl. Skorzystaj z bezpiecznej i szybkiej formy zakupu oraz sprzedaży Bitcoina, Ethereum, a także innych kryptowalut.


Dzieli Cię jedynie kilka kroków, aby dołączyć do finansowej rewolucji i stać się posiadaczem cyfrowych walut. Inwestycje w Bitcoina – oraz w wiele innych kryptowalut – ze względu na jego ograniczoną liczbę okazały się inwestycyjnym strzałem w dziesiątkę na przestrzeni ostatnich lat.


Liczba posiadaczy kryptowalut rośnie wykładniczo. Szacuje się, że w 2022 roku przekroczyła ona 250 milionów osób, natomiast kapitalizacja rynku oscyluje w granicach 1 biliona dolarów.

Відкрий безкоштовний акаунт

Карта традиційних пунктів обміну криптовалют

Знайди крипто-обмінник у своєму місті
Повний список крипто-обмінників
Місто не знайдено
Хочеш приєднатися до мережні наших пунктів обміну? Управляєш власним пунктом обміну валют або бажаєш відкрити партнерський крипто-обмінник? Почни надавати послуги з обміну криптовалют розширяючи свій бізнес.
Ознайомся з умовами співпраці та приєднуйся до нас.
Дивись подробиці

Партнери

Logo BPRW
Logo Riva Finance
Logo kantor Kanga
Logo tokenizacja
Logo Krea Vitae
Logo WWO
Logo Vertes Design

FAQ

Bitcoin - jak zacząć?
Jak zarabiać na Bitcoinie?
Gdzie można kupić Bitcoina?
Co wyróżnia Bitcoina?
Czym jest Bitcoin?
Czym są kryptowaluty?
Dlaczego wypłata zmniejsza wartość depozytu, a nie salda portfela wewnętrznego?
Kiedy wpłata zostanie dodana do mojego konta?
Dlaczego jest limit wpłat depozytu maksymalnie do 8 500 zł?
Jak sprzedać kryptowaluty?
Jak kupić kryptowaluty?
Dlaczego kantor Kryptowaluty.pl jest bezpieczny?

Społeczność fanów Bitcoina ciągle się powiększa! Inwestycją w tę najpopularniejszą kryptowalutę jest zainteresowana coraz większa rzesza ludzi. Jednak wielu potencjalnych inwestorów nie wie jak rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem w Bitcoina.

Do pierwszego zakupu Bitcoina będziesz potrzebował jedynie w pełni zweryfikowanego konta na platformie Kryptowaluty.pl.

Obserwujemy coraz większe zainteresowanie inwestycjami w tę kryptowalutę. Przemawiają za tym różne czynniki. Ludzie tracą zaufanie do rządu czy tradycyjnej bankowości. Wielu potencjalnych inwestorów, jednak nie wie jak rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem w Bitcoina. Opanowanie pewnych zasad Bitcoina okazuje się łatwe.

Dla osób początkujących przydadzą się pewne porady bezpieczeństwa dotyczącego korzystania z Internetu. Jako, że kryptowaluta istnieje w formie wirtualnej to należy przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo i gwarancję pewności platform, na które mamy dostęp. Ewentualne podejrzane linki czy maile, powinny wzbudzać od razu przekonanie, że istnieje podejrzenie popełnienia oszustwa czy dokonania ataku hakerskiego.

Dodatkowo, warto zapoznać się z możliwymi atakami skierowanymi na kradzież Bitcoinów, które są często stosowane w manipulowaniu właścicieli kryptowalut. Podstawowym i niezbędnym punktem, jest poświęcenie własnego czasu na dobycie wiedzy na temat tego, czym tak naprawdę są kryptowaluty, a przede wszystkim – czym jest Bitcoin i poznać jego techniczne elementy funkcjonowania. Kolejnym punktem, który jest bardzo istostny to portfel kryptowalut. W zależności od naszych potrzeb oraz zaawansowania, podejmiemy decyzję o najlepszym wyborze portfela, jednak dla osób początkujących idealnie sprawdzi się portfel sprzętowy, który gwarantuje wysokie bezpieczeństwo ochrony naszej kryptowaluty, a także cechuje go łatwość i wygoda w użytkowaniu.

Wielu początkujących inwestorów zadaje pytanie, czy tak naprawdę jest jeszcze możliwy zarobek na tej najpopularniejszej kryptowalucie Bitcoin. Zmiana ceny w czasie spowodowała, że kilka lat temu inwestowanie było jak najbardziej opłacalne, ze względu na to, iż jego wartość nie była tak duża jak dziś. Zarabianie na kryptowalutach jest możliwe, gdy kursy kryptowalut są niskie i możemy w niedługim czasie liczyć na ich wzrost.

Warunkiem zarobku na Bitcoinie jest możliwość przewidywania przyszłego kursy walut, a także doświadczenie w spekulacji kursów. Istotne jest ciągłe monitorowanie zmian Bitcoina w celu ustalenia jego potencjalnych przyszłych korzyści. Zarabiać Bitcoin można w sposób prosty poprzez kupno i sprzedaż z zyskiem. Tutaj niezbędne jest czuwanie nad zmianami kursu i decydowanie o tym, który kurs wydaje się dla nas atrakcyjny do kupna. Nasz zysk będzie wzrastał w przypadku jego sprzedaży przy większym kursie niż został zakupiony.

Dodatkowo na Bitcoinach można zarobić za pośrednictwem kontraktów CFD (ang. contract for difference), które polegają na spekulowaniu o przyszłych zmianach wartości. Zysk będzie zależy od różnicy przy kupnie, a finalnej sprzedaży.

Dokonaj zakupu Bitcoina w kantorze online Kryptowaluty.pl bądź w punktach stacjonarnych obsługiwanych przez naszą technologię. Tę najpopularniejszą kryptowalutę możesz również nabyć na giełdach kryptowalutowych, bezpośrednio od innego posiadacza tej waluty wirtualnej lub poprzez kopanie kryptowaluty (mining).

Bitcoin nazywany jest „cyfrowym złotem”, ale czy faktycznie warto inwestować w tę kryptowalutę? Zdecydowanie tak! Bitcoin nie jest kontrolowany przez rządy ani banki centralne - jest zdecentralizowany. Każdy uczestnik sieci może zobaczyć rejestr transakcji przeprowadzonych z użyciem tej kryptowaluty na blockchainie. Ilość Bitcoinów jest ograniczona do 21 mln sztuk, dlatego ryzyko inflacji lub deflacji jest mniejsze w porównaniu do standardowych walut fiducjarnych.

Jest to pierwsza kryptowaluta, zwana inaczej walutą cyfrową, która funkcjonuje w zdecentralizowanej sieci. Za jego koncepcją stoi anonimowa osoba lub grupa osób znana pod pseudonimem Satoshi Nakamoto. Bitcoin nie ma formy materialnej, a jego ilość jest ograniczona do 21 mln jednostek. Celem stworzenia Bitcoina było utworzenie alternatywnego systemu płatności - niezależnego od banków i rządów.

Więcej dowiesz się z tego artykułu.

Kryptowaluty nazywane są inaczej walutami wirtualnymi bądź walutami cyfrowymi i pełnią funkcję wirtualnego pieniądza. Nie mają one materialnej formy. Kryptowaluty nie podlegają kontroli przez rządy czy banki centralne w przeciwieństwie do walut fiducjarnych.

Swoją specyfikę w działaniu opiera na specjalistycznej kryptografii. Waluty wirtualne używane są do sfinansowania wszelkich transakcji internetowych, które charakteryzują się zabezpieczeniami, szybkością i transparentnością. Dzięki kryptografii możliwe jest zapewnienie bezpieczeństwa transakcjom dokonywanych przez użytkowników. 

Aktualnie odnotowuje się liczbę ponad kilkunastu tysięcy kryptowalut, a każda z nich ma inną wartość. Warto wspomnieć, że wartości walut wirtualnych podatne są na znaczne wahania, dlatego też dla wielu osób nie jest to waluta wiarygodna dla dokonywania płatności. Czym jest Bitcoin?

Więcej dowiesz się z tego artykułu.

Podczas robienia zakupów kryptowalut lub wypłaty środków z portfela FIAT (PLN, USD, EUR lub GBP) wszystkie transakcje realizowane są najpierw z bilansu depozytowego, a w drugiej kolejności z bilansu wewnętrznego. Celem takiego postępowania jest umożliwienie nowych wpłat na konto depozytowe w przyszłości oraz działanie zgodne z zasadami MIP (limit wpłat depozytowych).

Dokonywanie wpłat kryptowalut oraz depozytów PLN, EUR, GBP oraz USD zwykłymi przelewami bankowymi jest darmowe. Informacje na temat czasu zaksięgowania środków na Twoim koncie w serwisie są zależne od kilku czynników:

  1. Księgowania wpłat na koncie w naszym serwisie (wpłaty księgujemy w dni robocze 2 razy dziennie o 11 i 17)
  2. Księgowanie wypłaty z konta w banku wychodzącym zależy od sesji tego banku i rodzaju przelewu. Pamiętaj - przelew międzywalutowy z przewalutowaniem może księgować się nawet kilka dni.
  3. Wpłaty kryptowalut dopisywane są do kont użytkowników po otrzymaniu różnej ilości potwierdzeń z sieci - zazwyczaj zajmuje to kilka minut, maksymalnie może to trwać do 30 minut.

Przykład 1: Stefan ma wpłacone na bilansie depozytowym 8000 PLN, chce dopłacić jeszcze 2000 PLN, by móc zakupić za 10000 PLN kryptowalutę BTC. System uniemożliwi taką transakcje ponieważ przekracza limit depozytu 8500 PLN.

Przykład 2: Stefan posiada na koncie 8000 PLN z wymiany BTC na PLN i chce wpłacić 2000 PLN, by móc zakupić za 10000 PLN kryptowalutę BTC. System umożliwi wpłatę ponieważ na koncie depozytowym wartość wpłat przez transakcją jest równa 0.

Do sprzedaży walut wirtualnych potrzebujesz w pełni zweryfikowanego konta na platformie. Następnie wybierz kryptowalutę, którą masz zamiar wymienić. Zaznacz walutę fiducjarną z rozwijanej listy w panelu po prawej stronie. Wpisz liczbę wymienianych coinów lub kwotę pieniędzy, za jaką chcesz sprzedać kryptowaluty. System automatycznie wyświetli najkorzystniejszy kurs wymiany. Po zatwierdzeniu sprzedaży wybierz sposób wypłaty. W ciągu kilku minut transakcja zostanie potwierdzona, a środki przetransferowane na Twoje konto bankowe.

Do zakupu kryptowalut potrzebujesz zweryfikowanego konta na platformie. Kolejnym krok to wybranie waluty wirtualnej w panelu oraz wpisanie kwoty, którą pragniemy przeznaczyć na zakup. System automatycznie wyświetli propozycję wymiany danej kryptowaluty po najkorzystniejszym kursie. Następnie musisz wybrać metodę płatności. Możesz zdecydować się na opłacenie transakcji kartą płatniczą lub środkami zgromadzonymi na portfelu wewnętrznym. To wszystko! W ciągu kilku minut transakcja zostanie potwierdzona, a zakupione kryptowaluty wpłyną błyskawicznie na Twój portfel!

Kryptowaluty.pl to kantor kryptowalut należący do polskiej firmy, posiadającej stosowne licencje, działający w ramach polskiego i unijnego prawa. Neosell sp. z.o.o. właściciel serwisu Kryptowaluty.pl jest podmiotem wpisanym do rejestru Działalności Walut Wirtualnych pod numerem RDWW-111. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ul. Złotej 59, a w całym kraju i za granicą powstaje sieć kantorów stacjonarnych z obsługą klienta. Sprawy bezpieczeństwa traktujemy priorytetowo więc oprócz aspektów prawnych, równie rzetelnie zadbaliśmy o stronę techniczną. W zakresie bezpieczeństwa i procedur ochrony klienta oraz transakcji serwis funkcjonuje zgodnie z wyznaczonymi normami bezpieczeństwa finansowego oraz korzysta z szeregu systemów szyfrujących dane (HTTPS, TLS, algorytmy szyfrujące). Nasza platforma spełnia pod tym względem najwyższe światowe standardy a dział obsługi klienta zawsze jest gotowy rozwiązać problemy czy odpowiedzieć na pytania użytkowników. Dokonując transakcji na platformie Kryptowaluty.pl masz pewność, że Twoje środki są bezpieczne.

Останні новини